Starogard Gdański, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię tokarza/ frezera!

Zelgoszcz, gm. Lubichowo, powiat starogardzki

Typ ogłoszenia: Dam Prace

ZATRUDNIĘ TOKARZA/FREZERA!

OPIS STANOWISKA:
Praca na dziale obróbki mechanicznej na podstawie rysunku technicznego oraz za pomocą narzędzi pomiarowych. Dobór narzędzi do produkcji. Kontrola jakościowa produkowanych części.

OCZEKIWANIA:
- wykształcenie techniczne (najlepiej w kierunku obróbki skrawaniem);
- dobra znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych;
- praktyczna znajomość procesu obróbki skrawaniem.

OFERUJEMY:
- pracę w systemie jednozmianowym;
- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy na stałe;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- dobre warunki pracy.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Czerwiec, 2015  11:40

Identyfikator: 553552

Wyświetleń: 1988